Ücretsiz WordPress E Ticaret Temaları

Uzun zamandır düşündüğüm bir projeyi de hayata geçirmekten çok mutluyum. Yaklaşık yıldır e ticaret ile uğraşıyorum. Bu süre zarfında emin olun özel yazılımdan tutun da bir çok ücretsiz yazılımda denedim. Benim için en uygun olanı emin WordPress E Ticaret temaları olduğunu anladım.

Size de bir tavsiyem var gelin sizin e ticaret sitenizi biz kuralım. Size kurduğumuz tüm temaları tamamen ücretsiz olarak sağlayalım. Şunu belirtmek isterim ki size kuracağımız sistem de aldığımız ücret sadece web hosting ve ssl ücretidir. Bu rakam sadece yıllık 500 tl’dir. Sitemiz de sizler için bir çok temalar mevcut her gün yenilerini de eklemeye devam ediyoruz.

Dilediğiniz temayı kurup size ücretsiz sunuyoruz. Hatta verdiğimiz hizmeti bir tık ileriye götürüp XML Link servislerinden yararlanmanız için tüm eklentileri ücretsiz sağlıyoruz. Wordpess Seo ekletiniz yine ücretsiz. Amacımız sizleri de E Ticaret sektörüne başlarken yüksek rakamlar ödemeden bu işe bir sıfır önde başlamanızdır.

Sitemiz de daha önce yaptığımız özel yazılım veya WordPress E Ticaret sitelerini görebilirsiniz. Referanslarımız mevcuttur. Ama dilerseniz daha detaylı bilgi almak isterseniz 0541 743 80 90 dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Telefonumuzun çekmediği yerde olabiliriz. O zaman çekinmeden whatsap üzerinden yazın hemen sizi arkadaşlarımız arayacaktır.

Unutmayın E Ticaret sitesine sahip olmak için 10 bin tl gibi rakamlar harcamanıza gerek yoktur. Güvenle sorunsuz hizmet alabilirsiniz. Tüm sitelerimiz de kredi kartı sistemi de aktif olarak kullanılmaktadır. Tabi ki bunun için kredi kartı ile satış yapmanız için engeliniz olmaması gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir